Ceny za jednotlivé pokoje (za osobonoc):

 

Pokoj

Dvě osoby

Jedna osoba

č.1 (velký)

730 Kč

600 Kč

č.2 (velký)

730 Kč

600 Kč

č.3 (malý)

550 Kč

390 Kč

Dětská přistýlka 200 Kč

Cena za apartmán / noc (6 osob) činí         1950 Kč
s dětskou přistýlkou                                    2150 Kč

 

Platba je možná v Kč. K ceně pokojů se připočítává lázeňský poplatek
ve výši 42 Kč / dospělá osoba / den. Při chladném počasí příplatek na topení 50 Kč na pokoj a den, případně 175 Kč za apartment a den.

Penzion Eva je v provozu od dubna do listopadu při stejných cenách. Při krátkých pobytech, 1-3 noci, činí cenová přirážka 10%, při dlouhých pobytech je 21 a 28. noc zdarma.
Prosím, kontaktujte nás!

 

Cena zahrnuje:

 

nocležné, koupelnové a ložní prádlo, užívání zahrady, uzamykatelné parkoviště za domem, úklid po odjezdu hostů, připojení na internet, přípitek / zákusek na uvítanou a informační rozhovorpři příjezdu hostů

Naši hosté si mohou připravit snídani v plně zařízené minikuchyni. Potraviny se dají koupit v supermarketech nedaleko našeho pensionu. Obědy a večeře mohou naši hosté dostat v malebných maďarských hostincích nebo v restauracich s mezinárodní úrovní. My poskytneme dobrá doporučení.

 

Pokud by naši hosté měli raději od nás připravenou snídani - popř. i s dietními potravinami - rádi tuto podáváme za příplatek     145 Kč za osobu/den.

 

Den příjezdu a odjezdu je libovolný. Příjezd hostů ne před 16 hodinou, při odjezdu prosíme vyklidit pokoje do 10. hodiny. Zavazadla si mohou naši hosté nechat v pensionu do odpoledne. Výjimky prosíme domluvit s námi předem!

 

 

Kouření a ubytování psů v domě není v našem pensionu Eva vítáno.

 

Hosté si mohou půjčit 4 jízdní kola pro dospělé, 1 kolo pro juniora a 1 kolo pro dítě za poplatek 75 Kč/kolo/den.