Cena (pokój i noc):

 

Pokój

Dwie osoby

Jedna osoba

Nr.1 (duży)

28 Euro

23 Euro

Nr.2 (duży)

28 Euro

23 Euro

Nr.3 (mały)

21 Euro

15 Euro

Dziecko-dostawka          8 Euro

Cena za apartament/ noc (6 osób) wynosi    75 Euro
s dostawką dla dziecka                                   83 Euro

 

Odpłatność możliwa w Euro Do ceny pokoju doliczana jest dopłata uzdrowiskowa w wysokości 1,70 Euro / dorosły / dzień. W chłodne dni doliczana jest dopłata na ogrzewanie 2 Euro/ pokój i dzień, lub 7 Euro za apartment i dzień.

Pensjonat Eva jest czynny od kwietnia do listopada, ceny się nie zmieniają. Ceny za pobyt krótkotrwały 1- 3 noce – należy doliczyć 10%. Ceny za pobyt długotrwały – każda 21 i 28 noc darmowa. Proszę nawiązać kontakt z nami!

 

W cenie:

 

nocleg, pościel, ręczniki, korzystanie z ogrodu, zamknięty parking, sprzątanie po wyjeździe, podłączenie do Internetu, powitalny toast/ciastko i rozmowa informacyjna po przyjeździe.

Nasi goście mogą sobie przygotować śniadania w wyposażonej kuchence. Zakupy można zrobić w pobliskich supermarketach. Obiad i kolację można zjeść w licznych węgierskich gospodach i restauracjach na wysokim poziomie. Polecimy Państwu te najlepsze!

 

O ile życzycie sobie Państwo śniadania przygotowane przez nas - chętnie je podamy, wykorzystując również dietetyczne potrawy. Cena śniadania wynosi 6 Euro na osobę/dzien.

 

Dzień przyjazdu i odjazdu jest dowolny. Przyjazd po godzinie 16stej, opuszczenie pokoi do  godziny 10tej. Bagaże można pozostawić w  pensjonacie do popołudnia. Prosimy o uzgodnienie wyjątków.

 

 

Prosimy o niepalenie.

 

Goście mogą wypożyczyć rowery dla 4 osób dorosłych, 1 rower dla juniora i 1 rower dla dziecka za opłatą
3 Euro / rower / dzień.